МІСЦЯ СИЛИ. КАМ’ЯНЕ СЕЛО.

В усі часи люди, коли в них виникали проблеми, намагалися потрапити до так званих «місць сили».

Наприклад, Кам’яне  село є одним з найпотужніших енергетично місць. Воно загублене у густих поліських лісах Олевського району, Житомирської області, місцеві краєзнавці  називають його  Поліською Атлантидою.

Там є величезна кількість масивних кам’яних брил, що лежать у правильному геометричному порядку, який нагадує план сільської вулиці. Каменюки за формою нагадують будинки, а одна з них – кажуть, що навіть на древній Храм схожа. Науковці сперечаються – як вони могли тут опинитися, адже ніяких гір чи скель на сотні кілометрів навколо немає.

За однією з офіційних версій, титанічні брили з’явилися тут внаслідок зсуву льодовика. Після цього форму будинків протягом 20 тисяч років їм надавав вітер. Незрозуміло лише, як вони вишикувалися у правильному та чіткому порядку. Не порозкладав їх же льодовик?

А за легендою, це Кам’яне село колись давно було селом звичайним. І ось одного разу ним проходив бідний подорожній чоловік. Попросивши хліба та води в господаря одного з будинків, він отримав відмову. І так потім – у всіх. Розгнівався чоловік та перетворив усі житла на кам’яні. А щоб не забували – залишив в деяких колишніх хатах сліди від своїх ніг: один величезний та кілька слідів розміром з людські. Виявилося, що подорожнім був сам Бог.

Цікаво, що дерева у межах Камінного села, вирізняються дещо чахлим виглядом, а листя на них завжди тьмяне та трохи прив’яле. Дивно, але, на відміну від навколишньої місцевості, рослини цього зачарованого місця ніколи не буяли яскраво-зеленими барвами. Неабияку увагу дослідників привертає камінь із відбитком скам’янілого так званого Божого сліду. Ця заглибина у будь-яку пору року лишається теплою. Подейкують, що потужна енергетика, яку випромінює цей слід, здатна зцілити безліч хвороб, а бажання, загадане тут, неодмінно справджується.

В язичницьких віруваннях стародавня людина усвідомлювала себе частиною природи, дерево, вода, камінь або вогонь були для неї не менш живими істотами, ніж вона сама, і вимагали до себе шанобливого відношення. Своєчасне і точне виконання обрядів, на думку наших предків, повинне забезпечити нормальний, впорядкований перебіг життя.

Вважалося, що  камені несуть в собі ідею створення світу, тварин, рослин і нарешті людини якимось Божеством. Досить часто це камені-слідовики, на яких викарбувані жіночі сліди-стопи. Вони настільки гладенькі і професійно вибиті, що складається враження, ніби це справжні людські сліди. Також, бувають відбитки чоловічих ніг та сліди різних видів тварин: вовків, ведмедів, лосів, кабанів…

У старій вірі  була велика кількість легенд про те, як Мати-Лада ходила по голій землі, по каменях і засівала пусту землю рослинами та тваринами. Нині ці перекази майже не збереглися у первісному вигляді.

Судячи з того, що дійшло до нашого часу – камінь був в народній традиції об’єктом шанування. Шанобливі камені часто знаходяться поряд із залишками язичницьких святилищ. Люди приходили до них зі всієї округи, молилися, купалися в місцевому водоймищі, вішали стрічки, рушники або предмети одягу на дерева, пили воду з поглиблень каменя і обливалися нею для зцілення від хвороб. До них приносили тяжкохворих дітей, обливали камені водою із струмка, потім збирали її в особливу посудинку і обмивали дитину. Після цього  надягали нову білизну, а стару розвішували на навколишніх деревах.

Християнські ченці-відлюдники ставили свої келії біля священних споруд з каменів. А пізніше навколо деяких з них будували християнські храми, проте  язичницькі камені не розбивали, не скидали у воду, а закладали під паперть або поряд з нею, щоб християни, приходивши в церкву, зневажали ногами повержених Богів.

Робилося все,  щоб усунути спогади про язичницький культ, ченці навіть називали камені диявольськими, щоб відлякати від них місцеве населення. Проте народна пам’ять як і раніше зберігає стародавню традицію поклоніння дивовижним гранітним чашам.

Якби не було, але побувавши в Кам’яному селі хоча б раз – назавжди запам’ятаєш дивовижне відчуття сили та надприродної енергії, яка може допомогти і захистити.

Підготувала матеріал Золотоволоска.

Схоже за темою:

МІСЦЯ СИЛИ. КОДАЧОК.

МІСЦЯ СИЛИ. ТУСТАНЬ.

МІСЦЯ СИЛИ. БОГИТ.

МІСЦЯ СИЛИ. ПИСАНИЙ КАМІНЬ.

Повнокольорову книгу, про Місця Сили, древні Святилища, та таємничі місця України можна замовити тут.

One Comment

  1. Богдан

    Місця сили, це явні залишки мегалітичної цівілізації, ніякі льодовики не складають правильної форми брили у правильний архітектурний порядок. Паразитична, окупаційна влада робить все, щоб сховати нанше величне минуле від народу. Вся ізТорія написана паразитами, це фікція. Вірте лиш тому, що бачать ваші очі і торкаються ваші руки, (коротше викиньте телевізор і подивіться в холодильник). Наші батьки пам’ятають голодомор, а пейсата сволота, що його організовувала, сьогодні заявляє, що його не було. Кому ви вірите? Своім батькам, своім очам, чи кошерному дегенерату-паразиту???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap